Outsourcing procesów w wielu branżach

Co oferujemy?

Bisar Outsourcing oferuje kompleksowy outsourcing procesów w wielu branżach – stworzony w odpowiedzi na Twoje aktualne potrzeby związane z realizacją zadań. Wspieramy klientów obsługując ich zarówno podczas obsługi stabilnego wolumenu zamówień, jak i podczas zwiększonego  zapotrzebowanie na ich usługi.

Dzięki naszej elastyczności i dynamice w działaniu, a także bardzo dobrej organizacji  zaplecza logistycznego  jesteśmy w stanie zapewnić szybki czas realizacji zamówienia.

Co zyskujesz?

Wygoda

Gwarantujemy szybki proces rozpoczęcia usługi i błyskawiczną reakcję na Twoje aktualne zapotrzebowanie, minimum formalności (jedna umowa i jedna faktura VAT!)

Wsparcie ekspertów

Współpracując z Bisar Outsourcing, stawiasz na wsparcie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Nasz zespół jest zawsze do Twojej dyspozycji – gotowy odpowiedzieć na pytania i rozwiązać bieżące problemy.

Oszczędność finansowa

Współpraca z Bisar Outsourcing oznacza dla Ciebie uzyskanie kosztu VAT bez dodatkowych obciążeń. Ponadto możesz przestać martwić się o koszty rekrutacji i utrzymania obsługi kadrowej.

Optymalizacja procesów

Dzięki powierzeniu procesów związanych z obsługą procesów zewnętrznej firmie możesz poświęcić siły na pozostałe, bardziej istotne dla rozwoju firmy segmenty jej działalności.

Bezpieczeństwo

Zapewniamy Ci bezpieczeństwo związane z obsługą zlecenia. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość aktualnych przepisów gwarantuje skuteczność i rzetelność obsługi zamówienia. Gwarantujemy błyskawiczną reakcję na Twoje aktualne zapotrzebowanie.

Jak działamy?

Od współpracy z zespołem doświadczonych ekspertów dzieli Cię już tylko kilka kroków. Sprawdź, jak działamy, aby optymalizować procesy w Twojej firmie i zapewnić Ci stuprocentową kontrolę nad realizacją zadań.

Krok 1 – Analiza potrzeb

Nasi eksperci przeprowadzą konsultację, aby zbadać Twoje krótko- i długofalowe plany oraz potrzeby w zakresie usługi outsourcingu.

Krok 2 – Zawiązanie współpracy

W oparciu o informacje uzyskane w trakcie konsultacji przygotujemy personalizowaną ofertę odpowiadającą w pełni Twoim potrzebom.

Krok 3 – Realizacja współpracy

Otrzymasz wsparcie ekspertów od wdrożenia usługi, a także opiekę biura prawnego , aby wdrożyć odpowiednie dokumenty. Zapewniamy także koordynatora odpowiedzialnego za nadzór nad współpracą, bieżącą komunikację i  logistykę. W razie potrzeby zapewnimy Ci dedykowanego pracownika na stałe w Twojej firmie, którego zadaniem będzie monitorowanie Twoich bieżących potrzeb w zakresie usługi.

Dlaczego BISAR Outsourcing?

Specjalizujemy się w procesach outsourcingu w wielu branżach – zarówno w Polsce, jak i innych krajach już od ponad 10 lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wyróżnia nas wysoka dynamika w działaniu oraz elastyczność w realizacji usługi. Jesteśmy doświadczonym zespołem współpracującym na co dzień  z dużymi klientami korporacyjnymi.

 • Stawiamy na indywidualne podejście
 • Zapewniamy kompleksowe wsparcie
 • Działamy zgodnie z aktualnymi wymaganiami
 • Przejmujemy pełen nadzór na procesami

Członkowie personelu BISAR Outsourcing – cudzoziemcy

Chcesz zatrudnić pracowników ze wschodu, ale przerastają Cię zadania związane z przygotowaniem dokumentacji na legalizację pobytu? Nie wiesz, gdzie szukać potencjalnych pracowników i jak zorganizować ich podróż z kraju pobytu do Polski?

Jesteśmy odpowiedzią na Twoje potrzeby! Mamy wieloletnie doświadczenie w zatrudnianiu pracowników ze wschodu. Działamy zgodnie z aktualnymi wymaganiami, przygotowując niezbędną dokumentację umożliwiającą obywatelom Ukrainy i innych krajów pracę i pobyt na terenie naszego kraju.

Nasz personel pracowniczy do obsługi procesów pochodzi z takich krajów jak Ukraina, Mołdawia, Białoruś, czy Azja.

Dzięki współpracy z BISAR Outsourcing zoptymalizujesz swoje koszty do minimum.

Co zyskujesz?

WYGODA

Gwarantujemy szybki proces rozpoczęcia usługi i błyskawiczną reakcję na Twoje aktualne zapotrzebowanie, minimum formalności (jedna umowa i jedna faktura VAT!) 

WSPARCIE EKSPERTÓW

Współpracując z Bisar Outsourcing, stawiasz na wsparcie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Nasz zespół jest zawsze do Twojej dyspozycji – gotowy odpowiedzieć na pytania i rozwiązać bieżące problemy.

OSZCZĘDNOŚĆ FINANSOWA

Współpraca z Bisar Outsourcing oznacza dla Ciebie uzyskanie kosztu VAT bez dodatkowych obciążeń. Ponadto możesz przestać martwić się o koszty rekrutacji i utrzymania obsługi kadrowej.

Jesteś gotowy, by działać? Napisz do nas!

  Zaufali nam

  intercars
  Movi

  Outsourcing – co warto o nim wiedzieć?

  Outsourcing cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Warto jednak zauważyć, że jest to stosunkowo nowe pojęcie i dla niektórych przedsiębiorców nadal może być niejasne. W związku z tym warto odpowiedzieć sobie na kilka najczęściej zadawanych pytań na temat outsourcingu.

  Czym dokładnie jest outsourcing?

  Outsourcing to praktyka, w której firma zleca realizację określonych zadań lub procesów biznesowych do zewnętrznych podmiotów, takich jak podwykonawcy lub dostawcy usług. Jest to popularne rozwiązanie w wielu branżach i sektorach, a jego popularność w ostatnich latach znacznie wzrosła ze względu na korzyści, jakie oferuje.

  Usługi outsourcingu mogą dotyczyć różnych dziedzin i funkcji biznesowych, takich jak usługi IT, księgowość, obsługa klienta, marketing, badania i rozwój, produkcja, logistyka, kadry i wiele innych. Przedsiębiorstwa mogą decydować się na outsourcing z różnych powodów, a jednym z nich jest wysoka opłacalność takiego rozwiązania.

  Dlaczego firmy decydują się na proces outsourcingu?

  Jednym z powodów, dla których firmy decydują się na outsourcing, jest oszczędność kosztów. Outsourcing pozwala firmom zaoszczędzić na kosztach związanych z zatrudnieniem pracowników, wynajmem biur, a także zakupem, utrzymaniem sprzętu i oprogramowania. Zamiast tego firma płaci tylko za usługi, które są potrzebne w danym momencie.

  Innym powodem może być koncentracja na głównych działaniach. Outsourcing procesów w firmie pozwala przedsiębiorstwom skupić się na swoich głównych działalnościach, a nie na procesach pobocznych. Oddelegowanie pomniejszych zadań do współpracujących firm zewnętrznych pozwala na lepsze wykorzystanie zasobów firmy i skoncentrowanie się na strategicznych obszarach działalności.

  Jakie korzyści płyną z outsourcingu procesów dla firm?

  Outsourcing niesie za sobą wiele korzyści. Dwie z nich zostały już opisane powyżej. Inną korzyścią płynącą z outsourcingu jest m.in. dostęp do wiedzy specjalistów. Pozwala firmom skorzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów w danym obszarze działalności. Dzięki temu firma może osiągnąć lepsze wyniki i zwiększyć swoją konkurencyjność.

  Dużą korzyścią z tego rodzaju działań jest również skalowalność. Outsourcing pozwala firmom łatwo dostosować swoje potrzeby do zmieniających się warunków rynkowych. Firma może zwiększyć lub zmniejszyć zakres usług w zależności od swoich potrzeb, co pozwala na większą elastyczność i oszczędność kosztów.

  Zaletą outsourcingu jest także redukcja ryzyka. Outsourcing pozwala firmom zminimalizować ryzyko związane z zatrudnieniem pracowników, takie jak koszty zwolnień, konieczność szkolenia nowych pracowników, czy problemy związane z nieefektywnymi pracownikami.